Monter/serwisant instalacji klimatyzacji

Opis stanowiska:
- Praca na terenie województwa Podkarpackiego na stanowisku montera/serwisanta instalacji klimatyzacji

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
- znajomość technologii stosowanych w branży
- lojalność, sumienność, zorganizowanie pracy
- umiejętnosć czytania rysunku technicznego
- zdolności manualne
- znajomość obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych i pomiarowych
- samodzielność, zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
- uprawnienia F-GAZ oraz SEP - mile widziane

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełny etat - umowa o pracę
- wynagrodzenie ustalane indywidualnie
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

Joomla Extensions